Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Wiosła: górskie

Asymmetric skł. 3 części TNP / Dr Kajak

Trzyczęściowy model Asymmetric użytkowany jest przede wszystkim jako wiosło zapasowe. Po rozłożeniu zmieści się w rufie każdego Creeckera.
Po co takie wiosło w kajaku?
Pływając po trudnych rzekach górskich, zawsze należy się liczyć z możliwością utraty lub zniszczenia wiosła podstawowego. Dobrze wtedy mieć przynajmniej jeden zapas na zespół. Często jego brak, wiąże się potem z długim i uciążliwym wyjściem z rzeki - czasem trzeba nawet porzucić kajak. Dlatego doświadczeni kajakarze raczej nie pływają po nieznanej rzece bez wiosła zapasowego.

Klasyczne asymetryczne pióra o powierzchni 709 cm2 wykonane z bardzo sprężystego polietylenu. Wytrzymałość cieplna od -50 do +70 ºC; zerowe wilgotnienie. Odporne na działanie roztworów soli. Nieszkodliwe dla zdrowia. Podlegają całkowitemu recyklingowi. Stabilizacja na działanie promieni UV min 5 lat.
Drążek: duraluminium o średnicy 30 mm, z owalną nakładką i pierścieniami.
Standardowy kąt skrętu piór: 45º

Dane techniczne
195 cm

Numer Art. 11702300


Kolory: czerwony, mango
Cena: 175,90
podobne:  »Wiosła: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…