Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Wiosła: morskie|nizinne|rekreacyjne
Wolferine z drążkiem szklanym (Glass) składane TNP

Dwuczęściowy model Wolferine Glass użytkowany jest najczęściej w kajakach pneumatycznych, składanych oraz jako wiosło zapasowe. Sprawdza się także wśród turystów, którzy pożyczają kajaki na szlaku i preferują do nich skrętne, własne wiosła. Również kajakarze podróżujący środkami komunikacji zbiorowej cenią sobie ten model ze względu na łatwość transportu.

Wiosło Wolferine przeznaczone jest do kajakarstwa nizinnego i morskiego. Zgrabne, asymetryczne pióra wykonane są z bardzo wytrzymałej, elastycznej mieszanki PAG - to specjalnie dobrana kompozycja włókien poliamidowych i szklanych poddana termoplastycznej kompresji. Ciekawym rozwiązaniem jest również dzióbek - okapnik na piórze, którego zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru wody podczas wiosłowania.
Drążek o średnicy 30 mm, wykonany z laminatu szklanego wzmocniony włóknami węglowymi.
Waga wiosła 990 gramów.
Powierzchnia pióra 655 cm 2.
Standardowy kąt skrętu piór 60 stopni.

Rozmiary:
215 • 220 • 225 cm

Numer Art. 11716200


Kolory: biały
Cena: 524,90
podobne:  »Wiosła: morskie|nizinne|rekreacyjne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…