Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Wiosła: nizinne

Rapa z drążkiem szklanym (Glass) dwuczęściowa TNP

Dwuczęściowy model Rapa Glass użytkowany jest najczęściej w kajakach pneumatycznych, składanych. Sprawdza się także wśród turystów, którzy pożyczają kajaki na szlaku i preferują do nich skrętne, własne wiosła. Również kajakarze podróżujący środkami komunikacji zbiorowej cenią sobie ten model ze względu na łatwość transportu.
Wiosło Rapa Glass zostało zaprojektowane z myślą o szeroko pojętej turystyce kajakowej. Lekko asymetryczne pióra o powierzchni 713 cm2, wykonane są z bardzo wytrzymałej, elastycznej mieszanki PAG - to specjalnie dobrana kompozycja włókien poliamidowych i szklanych poddana termoplastycznej kompresji. Standardowy kompozytowy drążek ma średnicę 30 mm. Wykonany jest z kompozycji odpowiednio przygotowanych włókien szklanych. Lekkie wiosło Rapa Glass o dużych, ergonomicznych piórach, pozwoli wam więc teraz odkryć nowe horyzonty w turystyce kajakowej.

Waga wiosła (200 cm) 1010 gramów.

Wiosła standardowe:
- Długość 215, 220, 225 cm.
- Kąt skrętu piór 60º.

Rozmiary:
215 • 220 • 225 cm

Numer Art. 11717200


Kolory: czerwony, mango
Cena: 554,90
podobne:  »Wiosła: nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…