Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Wiosła: freestyle|górskie
Manic Carbon MCQ Ergo Elite skł. Galasport

Wiosło wykonane w technologi monokonstrukcji - pióro i drążek produkowane jako jedna całość, połączone na środku składaniem z płynną regulacją długości i kąta skrętu.
Zastosowana technologia MCQ zwiększa sztywność i trwałość wiosła.

Pióro Manic zostało zaprojektowane z myślą o białej wodzie. dedykowane jest dla zaawansowanych kajakarzy górskich, którzy lubią się ścigać. Świetnie sprawdzi się także w odwoju - docenią je zarówno amatorzy, jak i zawodnicy freestyle'u.

Inspiracją dla powstania tego modelu było bardzo cenione w sporcie wiosło Naja, którego profilowane pióro zasłynęło już w slalomie dzięki swej ergonomii.
A w sporcie bardzo ważna jest ergonomia. Dlatego pióro Manic także zostało ''przesunięte'' do przodu, w celu kumulacji siły pociągnięcia oraz przyspieszenia reakcji.

Asymetryczne pióra Manic wykonano z twardego i sztywnego węgla.
Powierzchnia pióra 747 cm. kw.
Wymiary pióra: 500 x 200 mm.


Wiosło sprowadzamy na zamówienie (wycena w momencie zamówienia), więc możesz określić dokładnie jaką długość wiosła chcesz.

Rozmiary:
185 - 205

Numer Art. 14304001


Kolory: czarny
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Wiosła: freestyle|górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…