Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Wiosła: nizinne
Klasik Carbon/Kevlar dwuczęściowy Galasport

Jedno z najpopularniejszych kompozytowych wioseł. Idealne do turystki na nizinnych rzekach i jeziorach. Polecane szczególnie zaawansowanym kajakarzom długodystansowym oraz startującym w turystycznych maratonach. Bardzo lekka i wytrzymała konstrukcja oparta na kompozycie węglowo-kevlarowym sprawi, że wiosło nawet w trudnych warunkach nie zawiedzie nas. Pióra (masa ok 650 g/para) asymetryczne, lekko wygięte o powierzchni 510 x 190 mm, są na krawędziach wzmocnione specjalnym paskiem z anodowanego aluminium. Drążek składany na zatrzask o średnicy 29,5 mm wykonany z carbonu i kevlaru posiada owalny uchwyt.
Waga drążka: 220 gramów.

Wiosła standardowe:
- Długość 215, 220, 225 cm. Kąt skrętu piór 60º
Uwaga !!
Wiosła Klasik o innym kącie skrętu piór lub w innej długości - sprowadzamy wyłącznie na zamówienie, wg indywidualnej kalkulacji.

Rozmiary:
215 cm • 220 cm • 225 cm

Numer Art. 14810001


Kolory: czarny/żółty
Cena: 1099,90
podobne:  »Wiosła: nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…