Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Fartuchy i dekle: freestyle|górskie

Silverback kevlar drylip BIG hf

Większe bezpieczeństwo, większy komfort użytkowania, doskonałe uszczelnienie i podwyższenie ochrony na przetarcie to kryteria, którymi kierowali się projektanci firmy HF podczas tworzenia modelu Silverback.
Wykonany z grubego 4 mm neoprenu pokrytego od strony zewnętrznej i wewnętrznej warstwą jersey'u.
W fartuchu zastosowano bardzo wytrzymałą 9,5 mm gumę. Od wewnątrz duży obszar fartucha został pokryty lateksem, są to: szwy, powierzchnie narażone na przetarcie i miejsca odpowiedzialne za szczelność. Zewnętrzna przednia część dekla i boczne wzmocnione są kevlarem, który zwiększa odporność na przetarcia. Ponadto dodano specjalny kołnierz wzdłuż gumy, którego zadaniem jest jeszcze lepsze dopasowanie fartucha do rantu kokpitu.
Silverback wyposażony jest w pas poprzeczny, który usztywnia pokład, a ponadto umożliwia awaryjne „wybicie” go w sytuacji wyższej konieczności.
Na froncie jest także klasyczne ucho do ściągania fartucha. Zostało ono zaopatrzone w klamrę za pomocą, której wygodnie zapniesz fartuch do kamizelki. Wtedy zostanie wyeksponowane odblaskowe logo znajdujące się po wewnętrznej stronie fartucha. Ułatwia ono lokalizację i zwiększa bezpieczeństwo np. podczas przenoski czy powrotu do samochodu w warunkach niedostatecznej widoczności.
Bardzo dobre materiały oraz solidne wykonanie „by HF” gwarantują pełną satysfakcję nawet najbardziej wymagającym kajakarzom.

Dane techniczne
Kokpit: Big (89-96 cm)
Komin: 70 cm • 78 cm • 86 cm

Numer Art. 16083478

Wyposażenie


Kolory: szary, czarny
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Fartuchy i dekle: freestyle|górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…