Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: rzutki
Alpin hf

Alpin to rzutka dedykowana przede wszystkim dla służb ratowniczych oraz jako wyposażenie stałych punktów asekuracyjnych. Duży rękaw zakończony jest wygodnymi uchwytami w części górnej - daje pewność chwytu i zwiększa precyzję rzutu. Ponadto rękaw rozszerza się ku górze, aby łatwiej i szybciej można było spakować linę. Dla poprawy widoczności z zewnątrz naszyty jest pasek odblaskowego materiału. Klips spinający rękaw wyposażony jest w specjalną blokadę, która zapobiega przypadkowemu otwarciu się rzutki. Poza tym rękaw wyposażony jest w specjalny system troczenia rzutki, dzięki temu nawet nie używana będzie jednak zawsze pod ręką. W środku jest pływająca lina syntetyczna, o średnicy 10 mm i wytrzymałości 1300 daN. Waga rzutki 1110 gramów.

Wybierając sprzęt ratowniczy należy oczekiwać więcej niż tylko odpowiedniej długości liny i jej ceny, trzeba również zwrócić uwagę na średnicę liny i jej budowę.
Lina powinna pływać po powierzchni i musi mieć odpowiednią przyczepność nawet gdy jest mokra i zimna.
W rzutce hf zawsze znajdziecie linę, która została wyprodukowana ze szczególnym uwzględnieniem tych celów, o gwarantowanej wytrzymałości.
Przy wyborze sprzętu ratowniczego jego jakość powinna mieć znaczenie nadrzędne - w sytuacji zagrożenia gwarantuje to niezawodność, która się liczy.

Dane techniczne:
• Długość liny 20 m • Średnica liny 10 mm • Wytrzymałość liny 1300 daN • Wysokość rękawa 48 cm • Waga rzutki 1110 g

Numer Art. 16535000


Kolory: czerwony
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: rzutki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…