Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: rzutki
Weasel hf

Mała, lekka i praktyczna rzutka ratownicza, zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o kajakarzach, którzy preferują małe łódki freestyle'owe. Dzięki niewielkim rozmiarom znajdziesz dla niej miejsce w każdej, najciaśniejszej nawet rodeołódce. Do małego (ale solidnego) rękawa spakowano 18 metrów liny pływającej o średnicy 7,5 mm. Rękaw rozszerza się ku górze, można więc łatwo i szybko spakować linę. Z zewnątrz naszyty jest także odblaskowy pas, który poprawia widoczność rzutki w wodzie.

Wybierając sprzęt ratowniczy należy oczekiwać więcej niż tylko odpowiedniej długości liny i jej ceny, trzeba również zwrócić uwagę na średnicę liny i jej budowę.
Lina powinna pływać po powierzchni i musi mieć odpowiednią przyczepność nawet gdy jest mokra i zimna.
W rzutce hf zawsze znajdziecie linę, która została wyprodukowana ze szczególnym uwzględnieniem tych celów, o gwarantowanej wytrzymałości.
Przy wyborze sprzętu ratowniczego jego jakość powinna mieć znaczenie nadrzędne - w sytuacji zagrożenia gwarantuje to niezawodność, która się liczy.

Dane techniczne:
• Długość liny 18 m • Średnica liny 7,5 mm • Wytrzymałość liny 840 daN • Wysokość rękawa 32 cm • Waga rzutki 510 g

Numer Art. 16562000


Kolory: czerwony, czarny, zielony
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: rzutki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…