Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Safety Pro Hiko

Zaprojektowana przede wszystkim dla profesjonalnych zespołów ratowniczych, sprawdzi się również podczas raftingu, wypraw czy ekspedycji. Kamizelka wyposażona jest w pas piersiowy z bezpieczną klamrą, do którego można przymocować patent holowniczy lub końcówkę rzutki podczas asekuracji. Duża ilość elementów odblaskowych ułatwia lokalizację w warunkach niedostatecznej widoczności. Wygodny system regulacji pozwala na dobre dopasowanie kamizelki w zakresie rozmiaru. Standardowo kamizelka wyposażona jest w dwie neoprenowe kieszenie z przodu, oraz dużą kieszeń na rzutkę z tyłu. Z przodu ponadto znajduje się gniazdo na nóż ratowniczy i dwa pierścienie typu „D-ring” - przydatne do zaczepienia drobnego sprzętu.
Kamizelka wykonana jest z materiału Dupratex + Oxford nylon, wypełnienie: nienasiąkliwa pianka PVC o zamkniętych komórkach.

Kamizelka zgodna z europejską normą ISO 12402-4 i 12402-6

Rozmiary:
S/M • L/XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 1711400


Kolory: czerwony
Cena: 1089,90
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…