Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Mikmaq Hiko

Kiedy słyszysz, jak ktoś mówi ci: „To PFD ma dokładnie to, czego potrzebujesz”, tak naprawdę zależy to od tego, ile ta osoba ma doświadczenia w kajakarstwie. W przypadku Mi’kmaqa tą osobą jest James Venimore – wyprawowy kajakarz morski, wioślarz i odkrywca oceanów – niezwykle doświadczony wodniak. Mikmaq jest wzorowana na cenionej przez kajakarzy kamizelce Cinch. Doskonała do turystyki nizinnej i zwałkowej. Sprawdzi się, także w umiarkowanych warunkach kajakarstwa morskiego i górskiego. Wysokiej jakości wypełnienie Corex* zapewni wam bezpieczeństwo w różnych sytuacjach na wodzie.

Zapinana na suwak z przodu i pasek w talii. Ma wygodnie regulowane pasy naramienne wyścielane neoprenem. Po obu bokach dodatkowa regulacja paskami. Z przodu: duża kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny i uchwyt na nóż. Niski profil i dużo punktów regulacji powoduje, że kamizelka Mikmaq nie ogranicza swobody ruchów podczas wiosłowania.

*Corex - miękka i elastyczna pianka pływająca o zamkniętych porach i niskim ciężarze właściwym. Duża odporność na chemikalia, produkty ropopochodne, wilgoć i pleśń, łatwa do czyszczenia i konserwacji.

Środek asekuracyjny zgodny z europejską normą ISO 12402-5

Rozmiary:
S/M • L/XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 1711905


Kolory: Inferno (czerwono/pomarańczowa), Yellowfin (niebiesko/żółta)
Waikiki (niebiesko/pomarańczowa)
Cena: 679,90 514,00
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…