Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Jackpot Hiko

Kamizelka nowej generacji, posiadająca certyfikat wydany przez International Canoe Federation w standardzie ISO 12402-5.

Jackpot to ewolucja kamizelki Saluki.
Część przedniego i tylnego panelu przeniesiono na zewnętrzną poduszkę, którą umieszcza się w specjalnej kieszeni fartucha Jackpot K1 lub C1.

Przedni panel z pianki jest bardzo cienki i ma niski profil, pozwalając zminimalizować przestrzeń pomiędzy korpusem kajakarza a slalomową bramką. Tylni panel również zmniejszono, aby kamizelka lepiej przylegała. Poduszka zewnętrzna jest dopasowana do kieszeni fartucha Jackpot. Połączona jest z panelem kamizelki elastycznym pasem neoprenowym. Kieszeń w fartuchu jest tak zaprojektowana aby "wciskała" poduszkę, po włożeniu, poniżej poziomu pokładu kajaka. Podczas wiosłowania poduszka pewnie leży w kieszeni, a każdy ruch kajaka absorbowany jest przez elastyczny pas; nawet w pełnym wydłużeniu pas utrzymuje kamizelkę w miejscu, a zewnętrzna poduszka pozostaje poniżej pokładu (wewnątrz kajaka).
Jackpot wyposażony jest w neoprenowe ramiączka i system trzech par, elastycznych pasów regulacyjnych po bokach w celu dokładnego dopasowania kamizelki.

Rozmiary:
XS • S/M • L/XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 1714502


Kolory: czarny
Cena: 489,90
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…