Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Salty Dog Hiko

Salty Dog świetnie wyposażona kamizelka w sportowym stylu z pasem i klamrą bezpieczeństwa. Zakładana przez głowę. Ma krótki krój i niski profil przez co zapewnia szeroki zakres ruchów. Gwarancją dopasowania do sylwetki są:
- wygodnie regulowane pasy naramienne wyścielane neoprenem
- boczna regulacja paskami
- dolna regulacja na wysokości pasa

Salty Dog posiada w przedniej części pięć neoprenowych kieszeni w tym trzy zamykane na zamek. Na plecach jest kieszeń (typu Camelbag) do zamocowania worka z płynem oraz schowek na rzutkę.
Jaskrawe kolory i odblaskowe elementy na piersiach, ramionach i plecach ułatwiają lokalizację w warunkach niedostatecznej widoczności.

Kamizelka wykonana jest z materiału Dupratex. Wypełnienie stanowi wysokiej jakości pianka - Corex,* która zapewni Ci bezpieczeństwo w trudnych sytuacjach na wodzie.

*Corex - miękka i elastyczna pianka pływająca o zamkniętych porach i niskim ciężarze właściwym. Duża odporność na chemikalia, produkty ropopochodne, wilgoć i pleśń, łatwa do czyszczenia i konserwacji.

Środek asekuracyjny zgodny z europejską normą ISO 12402-5

Rozmiary:
S/M • L/XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 17147000


Kolory: pomarańczowo/czarny
Cena: 919,90 639,90
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…