Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Aquatic Hiko

Nowa kamizelka Aquatic! - powiększone kieszenie i nowe, bardziej widoczne kolory!

Kamizelka została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o zaawansowanych kajakarzach morskich oraz doświadczonych turystach, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Zapinana na zamek błyskawiczny i pasek w talii. Bardzo bogate wyposażenie: z przodu dwie, duże kieszenie boczne zapinane na zamek oraz trzecia, neoprenowa, na piersiach z mocowaniem dla flary. Mufka dla ogrzania dłoni. Na plecach duża kieszeń typu Camelbag, przeznaczona na worek z płynem (np. Hydra Pack 1,5 L lub 2 L firmy Hiko), z którego można pić nie przerywając płynięcia. Zaczep na nóż, a także zewnętrzna, regulowana kieszeń wykonana z elastycznej gumy, w której łatwo zmieści się rzutka ratownicza. Dodatkowy pasek, pomocny w instalowaniu innych środków bezpieczeństwa. Regulacja w ramionach i w talii pozwala dobrze dopasować kamizelkę w zakresie rozmiaru. Odblaskowe elementy na piersiach, ramionach i plecach ułatwiają lokalizację w warunkach niedostatecznej widoczności.
Kamizelka wykonana jest z materiału Dupratex + Oxford nylon, wypełnienie: nienasiąkliwa pianka PVC o zamkniętych komórkach.

Środek asekuracyjny zgodny z europejską normą ISO 12402-5

Rozmiary:
S/M • L/XL • XXL

Numer Art. 1715101


Kolory: inferno, niebieski, odblaskowy żółty
Cena: 856,90
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…