Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kurtki
Paladin 4O2 Hiko

Kurtka Paladin 4O2 powstała w wyniku ewolucji popularnego modelu Paladin.
Wykonana z wodoszczelnego cztero-warstwowego materiału 4O2 który otrzymał przydomek ultralekki. W porównaniu do swojego poprzednika o prawie połowę lżejszy, bardziej elastyczny, a więc bardzo przyjazny dla ciała. Z zewnątrz nylon jest bardzo wytrzymały i odporny na ścieranie.
Podwójny kołnierz na karku - część zewnętrzna wykonana z neoprenu, przedłużana; część wewnętrzna wykonana z mocnego elastycznego lateksu - pomogą utrzymać pełną szczelność zarówno podczas spływu jak i ewolucji freestyle'owych.
Nowoczesny podwójny komin w talii, którego zewnętrzna warstwa regulowana jest za pomocą dwóch taśm zapinanych na suchy rzep. Dzięki zastosowaniu dwóch bocznych klamer, taśmy ułatwiają zebranie materiału zewnętrznego co zapobiega dostawaniu się nadmiaru wody pomiędzy warstwy komina. Wewnętrzny komin wyposażony jest w lateksowy tzw. ''stop pasek''. Delikatnie przykleja się on do wewnętrznej warstwy odzieży, dzięki czemu kurtka ''nie podciąga'' do góry.
Na nadgarstkach szczelne lateksowe gilzy zabezpieczone neoprenowymi mankietami. Rękawy zostały dodatkowo wzmocnione aramidem w miejscach najbardziej narażonych na otarcia.
Odblaskowe elementy na rękawach i korpusie ułatwiają lokalizację w warunkach niedostatecznej widoczności.

Rozmiary:
L • XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 17240000


Kolory: czerwony, niebieski
Cena: 1119,90 950,00
podobne:  »Odzież: kurtki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…