Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kurtki
NOWOŚĆ
Paladin Air4.X
Hiko

Czterowarstwowa kurtka Paladin Air4.N z podwójnym kołnierzem na karku - część zewnętrzna wykonana z neoprenu, przedłużana; część wewnętrzna wykonana z mocnego elastycznego lateksu - pomogą utrzymać pełną szczelność zarówno podczas spływu jak i ewolucji freestyle'owych.

Wykonana z wodoszczelnego materiału krytego laminowaną powłoką. Warstwowa konstrukcja pozwoliła na uzyskanie wysokiej wodoszczelności i oddychalności minimalnej. Z zewnątrz nylon jest bardzo wytrzymały i odporny na ścieranie.

Nowoczesny podwójny komin w talii, którego zewnętrzna warstwa regulowana jest za pomocą dwóch taśm zapinanych na suchy rzep. Dzięki zastosowaniu dwóch bocznych klamer, taśmy ułatwiają zebranie materiału zewnętrznego co zapobiega dostawaniu się nadmiaru wody pomiędzy warstwy komina. Wewnętrzny komin wyposażony jest w lateksowy tzw. ''stop pasek''. Delikatnie przykleja się on do wewnętrznej warstwy odzieży, dzięki czemu kurtka ''nie podciąga'' do góry. Na nadgarstkach szczelne lateksowe gilzy zabezpieczone neoprenowymi mankietami. Rękawy zostały dodatkowo wzmocnione aramidem w miejscach najbardziej narażonych na otarcia.
Krzyżowy system ''4flex'', który zastosowano podczas projektowania kurtki, wydatnie zwiększył swobodę ruchów ramion. Odblaskowe elementy na rękawach i korpusie ułatwiają lokalizację w warunkach niedostatecznej widoczności.

• Materiał: AirFour
• Wodoszczelność: 25 000 mm H2O
• Paroprzepuszczalność: minimum 15 000 g/m2/24 godz.
• Laminowane szwy.

Rozmiary:
S • M • L • XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 1724003


Kolory: inferno, kaituna
Cena: 1129,90
podobne:  »Odzież: kurtki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…