Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kurtki
Conquest Hiko

Bardzo wygodna, wysokiej klasy kurtka przede wszystkim dla wymagających kajakarzy morskich. Wykonana z membranowego, czterowarstwowego i bardzo wytrzymałego materiału Airfour light PX.
Została zaprojektowana tak, aby zapewnić nieograniczoną swobodę ruchów w czasie wiosłowania. Conquest ma podwójny komin szyjny. W środku stójka wykonana z wysokiego i elastycznego neoprenu, który bardzo dobrze dopasowuję się w trakcie zasuwania zamka. Szczególną uwagę zwraca nowy anatomiczny kaptur z systemem regulacji 3D. Możliwość dopasowania: w poziomie, pionie i okolicy twarzy. Na wysokości brody zintegrowany pasek neoprenu z materiałem kurtki.
Podwójne mankiety z wewnętrzną częścią wykonaną z neoprenu zapewnią dużą szczelność rękawów. W górnym odcinku rękawów otwory wentylacyjne zamykane wodoszczelnym zamkiem. Dół kurtki zakończony podwójnym kominem: wewnętrzny zaciągany przez gumę w tunelu, zewnętrzny regulowany za pomocą pasa neoprenowego. Conquest ma dwie duże kieszenie: wierzchnią zamykaną wodoszczelnym zamkiem z łatwym dostępem nawet przy założonej kamizelce i szczelną wewnętrzną.
Na kapturze, rękawach i bokach, naniesiona jest refleksyjna taśma dla poprawy widoczności w trudnych warunkach pogodowych.

• Materiał: Airfour light PX - czterowarstwowa wodoodporna membrana
• Wodoszczelność: 25 000 mm H2O
• Paroprzepuszczalność: minimum 15 000 g/m2/24 godz.
• Waga 970 g
• Laminowane szwy.
• Trwałe suwaki YKK.

Rozmiary:
Rozmiary na zamówienie:
S • M • L

Tabela rozmiarów

Numer Art. 1728400


Kolory: czerwony
Cena: 944,90
podobne:  »Odzież: kurtki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…