Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kombinezony
Odin 4O2 Hiko

Odin idealnie łączy w sobie całkowitą szczelność z olbrzymim komfortem. W szczególności przeznaczony do kajakarstwa i żeglarstwa.
Wykonany z lekkiego, bardzo wytrzymałego czterowarstwowego materiału, który charakteryzuje wysoka odporność na wodę oraz paroprzepuszczalność.
Kombinezon Odin został zaprojektowany w oparciu o bardzo popularny model Quatro ale przy jego produkcji zastosowano kilka ciekawych rozwiązań zasugerowanych przez użytkowników. Podstawowa zmiana to umiejscowienie zamka wejściowego na plecach - dzięki temu kombinezon lepiej się układa w czasie siedzenia w kajaku a sztywna listwa zamka nie krępuje ruchów ramion w trakcie wiosłowania.
Nogawki zakończone skarpetkami z czterowarstwowej cordury zapewniają stopom komfort suchości i ciepła - docenianą zwłaszcza podczas długiego pozostawania w bezruchu. Oczywiście znajdziemy w kombinezonie zamek higieniczny na froncie, wzmocnienia na spodniach i podwójny komin szyjny (lateks plus neopren), ale to już w Hiko standard dobrze znany od lat.

• Materiał: AirFour
• Wodoszczelność: 25 000 mm H2O
• Paroprzepuszczalność: minimum 15 000 g/m2/24 godz.
• Laminowane szwy.

Rozmiary:
M

Numer Art. 1731901


Kolory: czerwono-szary
Cena: 2934,90 2349,00
podobne:  »Odzież: kombinezony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…