Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kombinezony
Odin WW Hiko

Odin WW idealnie łączy w sobie całkowitą szczelność z olbrzymim komfortem. Zaprojektowany do kajakarstwa górskiego w najtrudniejszych warunkach. Jego wysoką klasę docenią także zwałkowicze.

Kombinezon wykonany jest z czterowarstwowego bardzo wytrzymałego i odpornego na ścieranie materiału Airfour*. Charakteryzuje go wysoka odporność na wodę oraz bardzo dobra oddychalność. Odin da ci pełną ochronę ciała przed wilgocią i zimnem przez dłuższy czas spędzony w kontakcie z wodą.

W celu osiągnięcia maksymalnej funkcjonalności styliści Hiko zadbali o każdy szczegół i tak: Zamek wejściowy został umieszczony na plecach - dzięki temu kombinezon świetnie układa się w trakcie wiosłowania i nie krępuję ruchów. Kombinezon w tali jest zabezpieczony systemem podwójnego ściągacza. Wodoszczelne mankiety na szyi i nadgarstkach wykonane są z lateksu chronionego neoprenem. Odsłonięte obszary na łokciach, kolanach, siedzeniu i podeszwach skarpet są wzmocnione Cordurą. Jest to nylonowa tkanina o doskonałych właściwościach mechanicznych, odporna na produkty olejowe i detergenty, wysoce odporna na ścieranie i rozciąganie. I na koniec mały detal, ale niezbędny - zamek higieniczny na froncie.

* AirFour:
• Wodoszczelność: 25 000 mm H2O
• Paroprzepuszczalność: minimum 15 000 g/m2/24 godz.
• Laminowane szwy.

Kombinezon Odin WW w akcji.


Ostrzeżenie: używanie suchych kombinezonów jest bardzo wygodną sprawą, ale może być w wyjątkowych sytuacjach niebezpieczne: Jeśli wszystkie zamki błyskawiczne nie są na stałe zamknięte lub nastąpi nieoczekiwane rozerwanie kombinezonu na ostrym przedmiocie pod wodą lub pękną mankiety lateksowe. W przypadku zaobserwowania któregokolwiek z powyższych objawów należy niezwłocznie opuścić środowisko wodne.
Regularnie nakładaj dostarczony smar na zamki błyskawiczne kombinezonu, aby zapewnić łatwiejsze zapinanie i dłuższą żywotność zamka.

Rozmiary:
S • M • L • XL • XXL

Numer Art. 1731902


Kolory: czerwono-szary, niebiesko-szary
Cena: 2934,90
podobne:  »Odzież: kombinezony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…