Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kombinezony
Odin Air4.X Hiko

Suchy kombinezon ODIN Air4.X to już czwarty etap ewolucji suchych skafandrów do ekstremalnie dzikiej wody. Od samego początku kombinezon został zaprojektowany, aby zapewnić suchość i ciepło kajakarzom, którzy przekraczają granice możliwości.
Wykonany z lekkiego, bardzo wytrzymałego czterowarstwowego materiału, który charakteryzuje wysoka odporność na wodę oraz paroprzepuszczalność. Krój kombinezonu inspirowany ergonomią ciała, dzięki czemu nie krępuje ruchów nawet przy maksymalnym rozciąganiu ramion.
Gilzy lateksowe na szyi i nadgarstkach są pokryte długimi gilzami neoprenowymi dla zapewnienia komfortu termicznego i ochrony przed uszkodzeniem.
Zamek wejściowy TIZIP® umiejscowiony na plecach - dzięki temu kombinezon lepiej się układa w czasie siedzenia w kajaku a sztywna listwa zamka nie krępuje ruchów ramion w trakcie wiosłowania.
Kombinezon wyposażono w system „Double Pull”, w którym pociągnięcie do przodu taśm w talii jednocześnie napina przód i tył, a następnie jest zabezpieczane za pomocą rzepa z przodu, aby zapewnić idealne dopasowanie.
Nogawki zakończone skarpetkami z czterowarstwowej Cordury® laminowanej dwoma membranami, zapewniają stopom większy komfort suchości i ciepła - docenianą zwłaszcza podczas długiego pozostawania w bezruchu.
Kombinezon posiada zamek higieniczny TIZIP® na froncie.
Miejsca szczególnie narażone na otarcia: pośladki, kolana i łokcie wzmocniono Cordurą®. Wzmocnienie kolan zostało powiększone, aby zapewnić ochronę dla szerszej gamy typów sylwetki.

• Materiał: AirFour
• Wodoszczelność: 25 000 mm H2O
• Paroprzepuszczalność: minimum 15 000 g/m2/24 godz.
• Laminowane szwy.

Rozmiary:
S • M • L • XL • XXL

Numer Art. 1731904


Kolory: inferno, kaituna
Cena: 4099,90 3599,00
podobne:  »Odzież: kombinezony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…