Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kombinezony
Valkyrie Hiko

Anatomicznie ukształtowany suchy kombinezon ze skarpetkami, wykonany z połączenia oddychających materiałów cztero i trzy warstwowych – AirFour, AirFour Light i Cordury.
Charakteryzuje się wysoką wodoodpornością oraz odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz. Cechuje go także duża wytrzymałość i elastyczność.
Kombinezon zapinany jest na suchy zamek, który jest z przodu, co przyspiesza i ułatwia jego zakładanie. Kołnierz na karku wykonany jest z neoprenu, a rękawy zakończone są lateksowymi gilzami osłoniętymi przez neoprenowe mankiety. Wprowadzono regulowany system talii, aby utrzymać spodnie na swoim miejscu. Wewnętrzna kieszeń na zamek błyskawiczny pozwoli schować dokumenty.

Dla zwiększenia komfortu podczas wiosłowania „kurtka” kombinezonu jest wykonana z lżejszego materiału niż „spodnie”. Wodoodporne skarpety wykonane są z trwałej Cordury.

• Materiał: AirFour, AirFour Light
• Wodoszczelność: 25 000 mm H2O
• Paroprzepuszczalność: minimum 5 000 g/m2/24 godz.
• Laminowane szwy.

Ostrzeżenie: używanie suchych kombinezonów jest bardzo wygodną sprawą, ale może być w wyjątkowych sytuacjach niebezpieczne: Jeśli wszystkie zamki błyskawiczne nie są na stałe zamknięte lub nastąpi nieoczekiwane rozerwanie kombinezonu na ostrym przedmiocie pod wodą lub pękną mankiety lateksowe. W przypadku zaobserwowania któregokolwiek z powyższych objawów należy niezwłocznie opuścić środowisko wodne.
Regularnie nakładaj dostarczony smar na zamki błyskawiczne kombinezonu, aby zapewnić łatwiejsze zapinanie i dłuższą żywotność zamka.

Rozmiary:
S • M • L • XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 1732400


Kolory: Inferno, Kaituna
Cena: 2969,90
podobne:  »Odzież: kombinezony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…