Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne

Zoar Sport (wyposażenie USA) Necky

Zoar Sport jest szybką turystyczną jedynką, od lat cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród rodzimych kajakarzy. Ten kajak doskonale nadaje się do turystyki w polskich warunkach: łatwy do opanowania, zwrotny, z dużą przestrzenią ładunkową.
Ma wyposażenie w najlepszej dostępnej wersji (kajak na rynek amerykański): Rewelacyjne regulowane siedzenie i oparcie z systemem wentylacji. Dodatkowo siedzenie wyposażone jest w specjalną nakładkę, która podnosi komfort cieplny i użytkowy kajakarza. Miękkie, dobrze trzymające skrzydełka. Dwie komory bagażowe (z systemem szczelnych dekli), ułatwiają rozlokowanie bagażu w dziobie i rufie kajaka. Bogate olinowanie.

Dane techniczne
Długość 426 cm • Szerokość 64 cm • Waga ca. 25 kg • Pojemność 350 l • Nośność 140 kg • Wymiary kokpitu: 92 x 50 cm • Pojemność komór bagażowych: przód 50 l, tył 105 l

Numer Art. 18110000

Wyposażenie
siedzenie z regulowanym oparciem i nakładką ocieplającą, dwie wodoszczelne komory bagażowe, regulowany podnóżek do kierowania sterem, ster oraz system do podnoszenia go i kładzenia na pokładzie, trzy uchwyty ("koperta" z gumy) do troczenia bagażu na pokładzie, uchwyty na dziobie i rufie


Kolory: żółty
Cena: 3449,00 2990,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…