Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie

Grizzly Prijon

Grizzly - nazwa sama oddaje charakter morskiego kajaka firmy Prijon. Niedźwiedzie cechy ujawniają się w olbrzymiej pojemności (415 l) i ładowności (160 kg). Takim kajakiem długie wyprawy z pełnym ekwipunkiem będą dla was przyjemnością. Wędrówkę wzdłuż fiordów, klifów nadmorskich ułatwi wam przestronny kokpit i rewelacyjnie skonstruowany system siedzenia z oparciem, skrzydełkami 3D i podnóżkiem. Wygoda i komfort kajakarza jak zawsze u Prijona są na najwyższym poziomie.
Grizzly to też super szybkość i jak na takie rozmiary świetna zwrotność szczególnie w przechyle na krawędzi.

Przestronny kajak na wielką wycieczkę!

Dane techniczne
Długość 518 cm • Szerokość 61 cm • Waga 29 kg • Pojemność 415 l • Ładowność 160 kg • Kokpit 4 (94 cm) • Waga kajakarza (optymalna) 80 - 120 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21100410

Wyposażenie
System siedzenia i oparcia z indywidualnie regulowaną pozycją. Ocieplająca nakładka na oparcie i siedzenie. Skrzydełka 3-D Touring. Regulowany podnóżek z pedałami do kierowania sterem. Instalacja do założenia steru. Dwie szczelne komory bagażowe na dziobie i rufie. Podręczna komora przed kokpitem. Koperty gumowe na pokładzie dziobowym i rufowym. Olinowanie. Uchwyt na wiosło. Zabezpieczenie przed kradzieżą. Cumka. Uchwyty do noszenia kajaka.


Kolory: czerwony, zielony, żółty
Cena: 8199,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…