Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie|nizinne

Seatron GT 4 komory Prijon

Stylowy, sportowy i wygodny! Ten kajak morski o dużej pojemności, jest przeznaczony do długich wycieczek po otwartych wodach, surfowania po falach lub wielodniowych podróży z bagażem.

SeaTron GT (Grand tourer) oferuje dużą stabilność w połączeniu z łatwą manewrowością, nawet w trudnych warunkach na wybrzeżu i na otwartym morzu. Jego nowoczesny, progresywny kadłub z wyraźnym przejściem do kilu i wysoko podniesionym dziobem umożliwiają zarówno dużą prędkość w linii prostej, jak i dobrą manewrowość na krawędzi oraz bezpieczne surfowanie na falach. Właściwości nautyczne Seatrona zostają zachowane również przy pełnym obciążeniu. To sprawia, że idealnie nadaje się na wielodniowe spływy. Obszerne miejsce na nogi zapewnia również wygodną przestrzeń dla dużych kajakarzy.
Tylna komora przez wstawienie dodatkowej przegrody została podzielona na dwie mniejsze. Jedna zamykana gumowym deklem, druga deklem neoprenowym i deklem PE.

Polietylen w najlepszym wydaniu! Nasze kajaki HTP są sztywniejsze, lżejsze i mniej podatne na ścieranie. Mają wyraźne zalety pod względem stabilności kształtu, ścierania i masy łodzi. Ponadto HTP jest bardzo przyjazny dla środowiska.
Kajak jest wyprodukowany w Niemczech.

Dane techniczne
Długość 520 cm • Szerokość 58 cm • Waga 29 kg • Pojemność 390 l • Ładowność 140 kg • Kokpit 11 (94 cm) • Pojemność komór bagażowych: przód 60 l, tył 110 l • Waga kajakarza 75 - 120 kg • Materiał HTP

Numer Art. 211004903

Wyposażenie
Regulowane siedzenie ''Flex4'' z ergonomicznym oparciem. Olinowanie. Dwie gumowe koperty bagażowe, oraz guma do troczenia na pokładzie. Regulowane skrzydełka. Ocieplająca nakładka na oparcie i siedzenie. Regulowany podnóżek z pedałami do kierowania sterem. Instalacja do założenia steru. Trzy wodoszczelne komory bagażowe. Podręczna komora przed kokpitem. Uchwyty na dziobie i rufie. Cumka. Kluczyk do regulacji.


Kolory: czerwony, żółty
Cena: 8849,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie|nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…