Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Cali Pro Prijon

To pojemny Creecker dedykowany kajakarzom powyżej 75 kg, ceniących sobie wygodę, którzy lubią szybkie rzeki o dużej masie wody.

Cali łączy w sobie pozytywne cechy zaawansowanej łódki, jest jednocześnie przyjazny dla początkujących kajakarzy. Łatwy do kontroli, zwrotny, przewidywalny. Kadłub wykonany z prawie niezniszczalnego polietylemnu HTP gwarantuje trwałość przez długi czas.

Jak napisał Darin McQuoid (Prijon Team USA): ''This versatile kayak allows paddlers to progress without ever holding them back''....

Dane techniczne
Długość 267 cm • Szerokość 68 cm • Waga ca. 23 kg • Pojemność ca. 338 l • Waga kajakarza >75 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21101000

Wyposażenie
Regulowane ergonomiczne siedzenie ''flex6 system''. Profilowane, regulowane skrzydełka. Trzyczęściowy Fitt-System dopasowujący siedzenie. Profilowane, regulowane oparcie. Pełny regulowany podnóżek z aluminium z piankową nakładką. Uchwyty na dziobie i rufie. Uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie. Kluczyk do regulacji. Korek odpływowy.


Kolory: czerwony, żółty, zielony
Cena: 5399,00 4599,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…