Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Curve 3.0 Pro Prijon

Kajak otrzymał medal Mercurius Gedanensis, wręczony podczas 7. Salonu Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych Kajak Expo 2014.

Zwinność, bezpieczeństwo i najniższa całkowita waga w swojej klasie, wszystko to łączy w sobie nowy kajak Prijon - Curve. Pływa się nim bardzo sprawnie i jednocześnie jest stabilny kierunkowo. Świetnie spisuje się na falach lub podczas wykonywania Boofa. Jeśli wiosłujesz poprawnie technicznie Curve dokładnie płynie z twoim życzeniem, niosąc cię do celu.

Dane techniczne
Długość 268 cm • Szerokość 68 cm • Waga 21 kg • Pojemność ca. 300 l • Kokpit L (86 x 51 cm) • Waga kajakarza 75 - 115 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21101600

Wyposażenie
Ergonomiczne, regulowane siedzenie z regulowanym oparciem. Dociąganie oparcia na paskach zębatych. Regulowane skrzydełka w systemie ''odwracalności''. Regulowany podnóżek wyposażony w ''anti-shock-system''. Gniazdo na rzutkę przed siedzeniem. Uchwyt bezpieczeństwa na pokładzie. Uchwyty na dziobie i rufie. Korek odpływowy.


Kolory: pomarańczowy, żółty, zielony
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…