Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie|na zwałkę

Curve 2.5 Sport Prijon

Seria SPORT została stworzona jako klasa ekonomiczna dla kajaków górskich z oferty Prijon. Dzięki drobnym różnicom w wyposażeniu, osiągnięto zadowalającą relację na płaszczyźnie jakość-cena.
Dlatego teraz można wybrać górski kajak dobrej jakości w niższej, bardziej przystępnej cenie.
Kajaki serii SPORT dedykowane są przede wszystkim dla klubów, szkółek kajakowych i profesjonalnych wypożyczalni, ale z pewnością docenią je również użytkownicy indywidualni o skromniejszym budżecie.

Na koniec bardzo ważne: Kajak w wersji SPORT stracił nie tylko na cenie, ale także na wadze. Ta cecha spodoba się niewątpliwie wszystkim, którzy planują użytkować go głównie na zwałce, w góry jeżdżąc okazjonalnie.

Zwinność, bezpieczeństwo i najniższa całkowita waga w swojej klasie, wszystko to łączy w sobie nowy kajak Prijon - Curve. Pływa się bardzo sprawnie i jednocześnie jest stabilny kierunkowo. Świetnie spisuje się na falach lub podczas wykonywania Boofa. Jeśli wiosłujesz poprawnie technicznie Curve dokładnie płynie z twoim życzeniem, niosąc cię do celu.

Dane techniczne
Długość 258 cm • Szerokość 66 cm • Waga 18 kg • Pojemność ca. 250 l • Kokpit L (86 x 53 cm) • Waga kajakarza 60 - 85 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21101623

Wyposażenie
Regulowane siedzenie z regulowanym oparciem. Pełny, regulowany podnóżek. Regulowane skrzydełka 3D-System. Uchwyty na dziobie i rufie. Korek odpływowy.


Kolory: czerwony
Cena: 4799,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie|na zwałkę
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…