Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Cocaine Pro Prijon

Chcesz mieć szybki, zwrotny górski kajak? Cocaina jest tym czego szukasz!
Długa linia wodna pozwala uzyskać dużą prędkość, a płaskie dno zapewnia doskonałą manewrowość i zwrotność. Centralna szyna wraz z przegrodami piankowymi zwiększa sztywność kadłuba który wykonany jest z najtrwalszego polietylenu HTP.

Cocaine Pro to nowoczesna łódka, przeznaczona dla kajakarzy, poszukujących szybkiego i agresywnego kajaka, który zapewni im miejsce na podium.

Odżegnujemy się od narkotyków! Cocaine Pro ma uzależnić Cię od zdrowego, sportowego stylu życia w jaki ten kajak Cię wprowadzi.

Dane techniczne
Długość 275 cm • Szerokość 65 cm • Waga ca. 21 kg • Pojemność ca. 305 l • Kokpit L (86 x 51 cm) • Waga kajakarza 65 - 95 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21101650

Wyposażenie
Regulowane ergonomiczne siedzenie ''flex6 system''. Profilowane, regulowane skrzydełka. Trzyczęściowy Fitt-System dopasowujący siedzenie. Profilowane, regulowane oparcie. Pełny regulowany podnóżek z aluminium z piankową nakładką. Uchwyty na dziobie i rufie. Uchwyt bezpieczeństwa na pokładzie. Kluczyk do regulacji. Korek odpływowy.


Kolory: pomarańczowy, zielony, żółty
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…