Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie|na zwałkę

Pike Sport Prijon

Seria SPORT została stworzona jako klasa ekonomiczna dla kajaków górskich z oferty Prijon. Dzięki drobnym różnicom w wyposażeniu, osiągnięto zadowalającą relację na płaszczyźnie jakość-cena.
Dlatego teraz można wybrać górski kajak dobrej jakości w niższej, bardziej przystępnej cenie.
Kajaki serii SPORT dedykowane są przede wszystkim dla klubów, szkółek kajakowych i profesjonalnych wypożyczalni, ale z pewnością docenią je również użytkownicy indywidualni o skromniejszym budżecie.

Na koniec bardzo ważne: Kajak w wersji SPORT poza atrakcyjną ceną, zyskał niższą wagę przez zastosowanie innego wyposażenia w stosunku do wersji pro. Ta cecha spodoba się niewątpliwie wszystkim, którzy szukają lekkich łódek, ważących mniej niż 20 kg. Oczywiście jakość polietylenu i grubość jest taka sama jak w Pike Pro. Jeśli szukasz wytrzymałego, lekkiego kajaka, pływasz kajakarstwo górskie i bywasz na zwałkach - Pike powinien zostać twoim towarzyszem!

Pike czyli Szczupak to kajak typu riverruner/creek który łączy pływanie z zabawą.
Dzięki swojemu kształtowi jest zwinny, szybki i zwrotny. Łączy dynamikę kajaka slalomowego z bezpieczeństwem creek’a.

PIKE szybko przyspiesza, osiąga dużą prędkość za pomocą zaledwie kilku ruchów wiosłem a płaska rufa pozwala na obrót w miejscu - piruetem. Duży rocker ułatwia przechodzenie przez odwoje, duże fale i skakanie z progów.
PIKE przekonuje ogromnym potencjałem WW - zapewniającym: bezpieczeństwo, funkcjonalność, komfort i dynamikę wiosłowania.

Dane techniczne
Długość 268 cm • Szerokość 68 cm • Waga 18 kg • Pojemność ca. 250 l • Kokpit L (85 x 53 cm) • Waga kajakarza 60 - 90 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21101663

Wyposażenie
Regulowane ergonomiczne siedzenie ''flex6 system''. Profilowane, regulowane skrzydełka. Profilowane, regulowane oparcie. Pełny regulowany podnóżek z aluminium z piankową nakładką. Uchwyty na dziobie i rufie. Uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie. Kluczyk do regulacji. Korek odpływowy.


Kolory: czerwony, zielony
Cena: 5299,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie|na zwałkę
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…