Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie|nizinne

Seayak Classic Prijon

Jest idealny jako zwrotny, wszechstronny kajak turystyczny na rzeki i na otwarte wody.
Umiejscowiony dokładnie pomiędzy kajakami turystycznymi serii Touryak a dłuższymi kajakami morskimi serii Seatron GT/Seayak 500. Oferuje wygodną przestrzeń dla kajakarzy o średniej wadze i wzroście.
Seayak posiada kokpit 88 cm, łatwo więc wsiadać i wysiadać, a podczas płynięcia wygodniej się siedzi.
Na pokładzie, tuż przed kokpitem jest podręczna komora bagażowa z gumowym deklem; drobne przedmioty będą więc teraz zawsze pod ręką, bez konieczności odpinania fartucha.
Rufa seayaka została obniżona tak, aby podczas falowania wody zwiększyć efektywność działania płetwy sterowej. Na tylnej siatce pokładowej zamontowano pasy, które są bardzo przydatne podczas wsiadania do kajaka po wywrotce.
System „Flex4” umożliwia optymalizację pozycji małym i dużym użytkownikom. Dodatkowo siedzenie i oparcie wyposażone są w nakładki podnoszące komfort cieplny i użytkowy kajakarza.

Seayak to szybki kajak turystyczny do pływania po morzach, ale także po jeziorach, dużych rzekach. Gwiazda wielu filmów o tematyce kajakowej. Stabilny, pojemny, bezpieczny i ładny... Czego chcieć więcej?

Dane techniczne
Długość 490 cm • Szerokość 58 cm • Waga 27 kg • Pojemność 360 l • Kokpit 3 (88 cm) • Ładowność 120 kg • Pojemność komór bagażowych: przód 42 l, tył 110 l • Waga kajakarza 65 - 90 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21106300

Wyposażenie
Regulowane siedzenie ''Flex4'' z ergonomicznym oparciem. Olinowanie. Dwie siatki bagażowe. Na tylnej siatce pokładowej dwa pasy. Guma do troczenia na pokładzie. Regulowane skrzydełka. Ocieplająca nakładka na oparcie i siedzenie. Regulowany podnóżek z pedałami do kierowania sterem. Instalacja do założenia steru. Dwie wodoszczelne komory bagażowe. Przed kokpitem podręczna komora bagażowa z neoprenowym rękawem. Uchwyty na dziobie i rufie. Cumka. Kluczyk do regulacji.


Kolory: czerwony
Cena: 8199,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie|nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…