Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

OG WAKA Kayaks

Został zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pływania trudnych górskich rzek.
OG gromadzi esencję pierwszego i najbardziej podziwianego kajaka Waka - Tuna 1, dodając bardziej seksowne linie i większy rocker.
Nie chcieliśmy robić superszybkiego kajaka, ale taki, w którym kajakarze robiąc szybki rekonesans - myślą ... Nawet jeśli nie zrobię boofa, OG wyciągnie mnie z tego!.
Na dnie agresywne krawędzie, które działają doskonale, świadczą o tym bezproblemowe płaskie obroty podczas surfowania na fali. Tak oceniają OG uczestnicy projektu Aniol, Sven i Kenny.

Wszystkie te cechy pomagają kajakowi utrzymać się na powierzchni wody, aby kajakarz pozostał tak suchy, jak to tylko możliwe.

Dane techniczne
Długość 263 cm • Szerokość 69 cm • Waga 22,5 kg • Pojemność 360 l • Optymalny przedział wagowy kajakarza 65 - 110 kg • Kokpit 90 x 52 cm

Numer Art. 25020300

Wyposażenie
Regulowane siedzenie o anatomicznym kształcie. Wkładki biodrowe z nienasiąkliwej pianki. Regulowane oparcie z systemem dociągania na paskach zębatych. Skrzydełka udowe. Regulowany podnóżek. Przegrody bezpieczeństwa w dziobie i rufie. Uchwyty na dziobie i rufie. Uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie. Korek odpływowy.


Kolory: czerwony
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…