Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Stout WAKA Kayaks

Najlepszy kajak typu creek dla średnich i lżejszych kajakarzy.
Korzystając z wcześniejszych doświadczeń Tutei, Waka zaprojektowała kajak dla wszystkich tych, którzy chcą niezawodnego kajaka na każdą wodę, jednak najlepiej będzie się sprawdzał na rzekach średniej wielkości.

Krótko mówiąc, kajak przeznaczony dla tych kajakarzy, którzy nie chcą zbyt długiego i obszernego kajaka, a zależy im na czerpaniu przyjemności z wiosłowania na dzikich wodach.

Dane techniczne
Długość 257 cm • Szerokość 67 cm • Waga 21,5 kg • Pojemność 310 l • Optymalny przedział wagowy kajakarza 65 - 85 kg • Kokpit 90 x 52 cm

Numer Art. 25020400

Wyposażenie
Regulowane siedzenie o anatomicznym kształcie. Wkładki biodrowe z nienasiąkliwej pianki. Regulowane oparcie z systemem dociągania na paskach zębatych. Skrzydełka udowe. Regulowany podnóżek. Przegrody bezpieczeństwa w dziobie i rufie. Uchwyty na dziobie i rufie. Uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie. Korek odpływowy.


Kolory: czerwony
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…