Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kanadyjki

Discovery 158 Old Town

Klasyczna kanadyjka turystyczna. Od lat sprawdza się w ciężkich warunkach, na spływach rodzinnych. Ma okrągłodenny płytki kształt dna, więc jest bardzo stabilna poprzecznie. Łatwo wchodzi w skręt i dobrze zachowuje się na bocznej fali. Dodatkowo olbrzymia przestrzeń bagażowa sprawia, że Discovery 158 jest idealnym kompromisem pomiędzy kanadyjką na długie podróże, a szybką łódką poszukiwaną przez doświadczonych kanadyjkarzy.
Kanadyjka ta standardowo dostępna jest w wersji z dwoma profilowanymi siedzeniami, drewnianym nosidłem oraz rozpórką.
Discovery 158 wykonana jest z polietylenu typu SuperLink 3 w technologii sandwich. Polietylen ten jest obecnie jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów, z jakich produkuje się kanadyjki. Jest niezatapialny.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 480 cm • Szerokość 90,2 cm • Szerokość na linii wodnej 90,2 cm • Wysokość na dziobie 54,6 cm • Głębokość 34,2 cm • Waga 36,2 kg • Zakres ładowności max. 499 - 521,6 kg

Numer Art. 31102000

Wyposażenie
Uchwyty na dziobie i rufie, profilowane siedzenia z regulowanymi oparciami, drewniane nosidło, rozpórka.


Kolory: czerwony
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kanadyjki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…