Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kaski
Current Pro WRSI

Gdy w 2008 roku firma WRSI wprowadziła na rynek model Current, szybko stał się on swego rodzaju ikoną z zakresu bezpieczeństwa w kajakarstwie górskim. Jego parametry wytrzymałościowe, lekkość i komfort użytkowania tak dalece odbiegały od ówczesnych standardów, że błyskawicznie znalazł uznanie wśród największych autorytetów białej wody.... Tyle o historii.
Współczesny Current Pro wykonany jest w technologii warstwowej z materiału ABS, pomiędzy którym znajduje się poliuretanowy rdzeń. Ta kombinacja daje wysoką wytrzymałość przy zachowaniu dobrej elastyczności skorupy. Wypełnienie kasku stanowi niechłonna pianka EVA o zamkniętych komórkach.
W zależności od sytuacji (trudność rzeki, pogoda itp.) do Currenta Pro można założyć sztywne osłony na uszy (lub zdjąć, bo standardowo są założone).
Dla ochrony przed słońcem w przedniej części kasku zamontowano ruchomy daszek. Można go zawadiacko podnieść, lub groźnie opuścić - w zależności od potrzeb. Opływowy kształt daszku oraz jego ruchoma konstrukcja, pomagają też zredukować siły hydrodynamiczne, gdy kask przebywa pod wodą.

Odpowiada europejskiej normie bezpieczeństwa CE EN 1385.

Rozmiary:
S/M (53-56 cm)
M/L (56-59 cm)
L/XL (59-62 cm)

Numer Art. 384300001


 
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kaski
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…