Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kaski
Current WRSI

Lekki, ergonomiczny i bardzo wygodny kask, przeznaczony do kajakarstwa górskiego, kitesurfingu oraz innych sportów wodnych. Osłania czoło i skronie.

Skorupa wykonana jest w technologii warstwowej z materiału ABS, pomiędzy którym znajduje się poliuretanowy rdzeń. Ta kombinacja daje wysoką wytrzymałość przy zachowaniu dobrej elastyczności skorupy. Wypełnienie kasku stanowi niechłonna pianka EVA o zamkniętych komórkach. Taka konstrukcja skutecznie rozprasza uderzenia.
Wewnętrzna pluszowa oddychająca wkładka kompresuje i dopasowuje się do rozmiaru głowy. Wkładkę można łatwo wyjąć do suszenia lub prania.
W tylnej części znajduje się wkładka usztywniająca, mocowana w specjalnych prowadnicach po wewnętrznej stronie skorupy. Zadaniem tej wkładki jest dodatkowe usztywnienie i dopasowanie. Zapobiega ona również zsunięciu się kasku na tył głowy. Z przodu niewielki daszek, co nadaje kaskowi freestyle'owy kształt.

Odpowiednio dopasowany Current będzie dla ciebie „drugimi włosami”. Dlatego nie zapomnij go zdjąć wracając do domu, bo na ulicy możesz wyglądać trochę dziwnie.

Odpowiada europejskiej normie bezpieczeństwa CE EN 1385.

Rozmiary:
S/M (53-56 cm)

Numer Art. 384300601


Kolory: Phantom
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kaski
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…