Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie|na zwałkę

Ethos 10 RC Wave Sport

Ethos łączy w sobie kajakarstwo nizinne z górskim. Cechują go dobre własności nautyczne oraz komfort użytkowania.
Dzięki wyraźnym rockerom kajak ten dobrze radzi sobie na falach. Jego klasyczny ''bananowy'' kadłub nawiązuje do sprawdzonych kształtów z początków górskiej turystyki kwalifikowanej, a odpowiednio wyprofilowana rufa z wyraźnymi krawędziami, podnosi manewrowość Ethosa.
W parze z dobrą nautyką idą również dobre własności użytkowe: duży kokpit, wygodne siedzenie, regulowany podnóżek. Przestronna komora bagażowa w rufie pozwoli spakować podstawowy ekwipunek także na dłuższą wycieczkę.
Miłym dodatkiem jest również sztywna płetwa kierunkowa (tzw. ''skeg''), która chowa się w rufie, gdy rzeka jest zbyt płytka lub z innych względów nie ma potrzeby jej użytkowania. Jej zadaniem jest pomoc w utrzymaniu kierunku płynięcia na dużym akwenie oraz przy bocznym wietrze.

Dane techniczne
Długość 312 cm • Szerokość 68,5 cm • Waga 22 kg • Pojemność 379 l • Luk bagażowy 39 cm • Kokpit 92 x 52 cm • Waga kajakarza 68 - 118 kg

Numer Art. 52991055

Wyposażenie
Ergonomiczne siedzenie z regulowanym oparciem. Napinacze oparcia. Nakładka na siedzenie. Regulowane skrzydełka. Pełny regulowany podnóżek. Komora bagażowa w rufie. Skeg wraz z systemem podnoszenia go i chowania w gnieździe na rufie. Uchwyt bezpieczeństwa na pokładzie przed kokpitem. Koperta bagażowa na pokładzie za kokpitem.


Kolory: multicolor
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie|na zwałkę
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…