Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: crossover|górskie|na zwałkę

Katana River 9.7 Dagger

Najlepszy obecnie crossover (kajak hybrydowy) na rynku!

Projektanci firmy Dagger wykorzystując własne doświadczenia oraz wybierając co najlepsze z konstrukcji innych kajaków hybrydowych - stworzyli Katanę. Wszechstronną łódkę, która początkującemu kajakarzowi pozwoli czuć się pewnie i bezpiecznie. Natomiast doświadczony wodniak odkryje dzięki Katanie nowe możliwości, niedostępne dla innych crossoverów.

Jedną z największych zalet jest idealnie zrównoważony rocker, który daje świetną zwrotność na nurcie i bardzo dobrą szybkość na płaskiej wodzie. W zaokrąglonej rufie i już wspominanym rockerze widać inspirację zaczerpniętą z Daggera Mamby. Dlatego kajak doskonale radzi sobie na rzekach górskich klasy WW 3.
Bardzo bogate wyposażenie stawia Katanę krok (a może i więcej) przed konkurencją. Większy kokpit, zapewnia swobodę kajakarzom w dużym zakresie wagi, dla Katany 9.7 to 45-95 kg. Obszerność tego kokpitu daje łatwość wsiadania i wysiadania oraz pozwoli kajakarzom zwałkowym i nizinnym komfortowo i wygodnie pokonać dłuższe dystanse.

Wielostopniowy system regulacji siedzenia, podnóżka, skrzydełek i oparcia sprawi, że każdy dopasuje kajak idealnie do swoich potrzeb. Przestronna komora bagażowa w rufie, schowek podręczny po pokładem, siatki na pokładzie są niezbędnymi dodatkami dla wielodniowych spływów. Chowana z pozycji siedzącej płetwa kierunkowa (skeg), czyni Katanę dzielnym wojownikiem na falującym jeziorze.

Podsumowując:
„Kompletna przygoda … nieograniczone możliwości”

Dane techniczne
Długość 292 cm • Szerokość 65 cm • Waga 23 kg • Pojemność ca. 299 l • Kokpit Big 90 x 51 cm • Waga kajakarza 45 - 95 kg

Numer Art. 5610025115

Wyposażenie
Podnoszone siedzenie z zestawem nakładek i regulacją biodrową. Regulowane oparcie z napinaczami. Regulowane skrzydełka. Pełny regulowany podnóżek. Komora bagażowa w rufie. Podręczny schowek w kokpicie pod pokładem. Skeg wraz z systemem podnoszenia go i chowania. Uchwyt bezpieczeństwa na pokładzie za kokpitem. Uchwyty do mocowania rzutki. Dwie koperty bagażowe na pokładzie (przed i za kokpitem).


Kolory: Lime
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: crossover|górskie|na zwałkę
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…