Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Toro ZET Kayaks

Zapoczątkował nową generację kajaków w firmie ZET.
Zaprojektowany zgodnie z wszystkimi współczesnymi trendami. Przeznaczony dla wszystkich kategorii kajakarzy. Zaczynając od poważnych zawodników ekstremalnego zjazdu, na stawiających swe pierwsze kroki w klubach kajakowych kończąc.

Progresywny łuk Toro daje mu dużą szybkość, podniesioną rufę i innowacyjny kadłub, dzięki którym jest stabilny i zwrotny. Sprawia to że jest niezwykle łatwy do prowadzenia i utrzymywania linii płynięcia.

Toro jest alternatywą dla kajakarzy, dla których Raptor jest już mały lub przestarzały

Kajak ten zadowoli wszystkich miłośników WW, którzy chcą cieszyć się rzeką pod każdym względem.

Dane techniczne
Długość 270 cm • Szerokość 68 cm • Waga 21 kg • Pojemność 325 l • Optymalny przedział wagowy kajakarza 70 - 95 kg • Kokpit 91 x 53 cm

Numer Art. 58000201

Wyposażenie
Siedzenie o anatomicznym kształcie. Wkładki biodrowe z nienasiąkliwej pianki. Regulowane oparcie z systemem dociągania na paskach zębatych. Skrzydełka udowe. Podnóżek z pianki. Przegrody bezpieczeństwa w dziobie i rufie. Uchwyty na dziobie i rufie. Uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie. Korek odpływowy.


Kolory: lime
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…