Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Pontony

Hobit 450 ROBfin

Rewolucyjna konstrukcja symetrycznego pontonu z samowylewnym dnem, która łączy w sobie szybkość i dobrą manewrowość.

Większy brat Hobita 400. Zaprojektowany i zbudowany jako szybki, przestronny i lekki raft przeznaczony do rekreacyjnych spływów po naszych i zagranicznych rzekach.
Stworzony dla początkujących, jak i doświadczonych członków załogi, gdzie wszyscy są zaangażowani w kontrolowanie łodzi, włącznie z przewodnikiem.

Wykorzystuje maksymalne przestrzeń wewnętrzną, a jego wyposażenie opiera się na wymaganiach stawianych przez indywidualnych klientów, firmy raftingowe i wypożyczalnie.

Materiał PVC/PU o gramaturze 1000 g/m² zaopatrzony jest w podstawowe powłoki przeciwzużyciowe na spodzie, aby zapewnić super wytrzymałość podczas użytkowania na płytkich rzekach. Zawory typu HK są wygodne w użytkowaniu i praktycznie niezniszczalne. Gładkie krawędzie w dolnej części burt zmniejszają zużycie. Potrójna zakładka szwów zwiększa szczelność i odporność na nagły wzrost ciśnienia. Footstraps na właściwych miejscach, uchwyt na pompkę, wewnętrzne i zewnętrzne D-ringi, zawór spustowy na dole, lokalizacja samowylewnego dna - to wszystko zapewnia wygodne siedzenie i łatwość obsługi.

Przeznaczony jest przede wszystkim do użytkowania na rzekach górskich do trudności WW 4.

Dane techniczne
Długość 450 cm • Szerokość 185 cm • Waga 53 kg • Średnica walca 51 cm • Długość wewnętrzna 380 cm • Szerokość wewnętrzna 83 cm • Usztywniający walec poprzeczny 3 szt • Liczba komór 5+3 • Zalecany dla 9 osób

Numer Art. 59010001

Wyposażenie


Kolory: żółto/czarny
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Pontony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…