Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kaski
Standard Full Cut Shred Ready

Tworząc model Standard, projektanci Shred Ready jasno ustalili aktualne trendy panujące wśród kasków do sportów wodnych.
Standard Full Cut to oryginalny kask o niebanalnym wyglądzie. Świetnie sprawdzi się podczas wszystkich sportów zarówno białej wody jak i innych, w których używanie kasku jest niezbędne dla bezpieczeństwa.
Ochrania czoło, skronie i uszy. Bogaty system wkładek oraz płynna regulacja w tylnej części, pozwalają go wygodnie dopasować do głowy, a czteropunktowy system mocowania paska pod brodą optymalizuje zapięcie i dodatkowo zapobiega przesuwaniu się kasku np. po wywrotce.
Duża paleta kolorów ułatwia (lub utrudnia :-) dobór kasku, w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika.
Miłym dodatkiem jest również wygodny pokrowiec stanowiący opakowanie kasku, a który można przewiesić przez ramię albo w pasie na czas transportu. Wyposażony jest on także w małą kieszeń na drobne przedmioty.

Odpowiada europejskiej normie bezpieczeństwa CE EN 1385.

Rozmiary:
Regulacja w zakresie 51 - 58 cm

Numer Art. 61101000


Kolory: biały
Cena: 299,90 239,00
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kaski
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…