Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kaski
Standard Full Face Shred Ready

Pełna wersja kasku Standard Full Cut. Wyposażona w masywną gardę, której zadaniem jest ochrona dolnej części twarzy przed nieplanowanym kontaktem z dnem i jego otoczeniem. Pomimo swojej zabudowanej konstrukcji nie ogranicza specjalnie pola widzenia.

Tworząc model Standard, projektanci Shred Ready jasno ustalili aktualne trendy panujące wśród kasków do sportów wodnych.
Standard Full Cut to oryginalny kask o niebanalnym wyglądzie. Świetnie sprawdzi się podczas wszystkich sportów zarówno białej wody jak i innych, w których używanie kasku jest niezbędne dla bezpieczeństwa.
Ochrania czoło, skronie i uszy. Bogaty system wkładek oraz płynna regulacja w tylnej części, pozwalają go wygodnie dopasować do głowy, a czteropunktowy system mocowania paska pod brodą optymalizuje zapięcie i dodatkowo zapobiega przesuwaniu się kasku np. po wywrotce.
Miłym dodatkiem jest również wygodny pokrowiec stanowiący opakowanie kasku, który można przewiesić przez ramię albo w pasie na czas transportu. Wyposażony jest on także w małą kieszeń na drobne przedmioty.


Odpowiada europejskiej normie bezpieczeństwa CE EN 1385.

Dane techniczne:
Regulacja w zakresie 51 - 58 cm

Numer Art. 61102000


Kolory: czarny matowy
Cena: 449,90 359,00
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kaski
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…