Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Pontony

Ontario 420 Gumotex

Ponton Ontario 420 jest sześcioosobową łódką, dedykowaną dla spływów rodzinnych z bagażem. Kształt Ontario korzysta z dobrych wzorców Colorado (szybkość i manewrowość), ale z zamkniętą rufą. Ponton jest więc nizinnym odpowiednikiem górskiego Colorado a dzięki zamkniętej rufie podniósł się jego komfort użytkowy - nie ma problemu z pływaniem tyłem, łatwiej też utrzymać suchość i czystość w kokpicie. Tę cechę docenią przede wszystkim zwolennicy spokojnych spływów rekreacyjnych, z bagażem, dziećmi i przyjaciółmi na pokładzie.
Dziób i rufa pontonu są podniesione. Zwiększy to jego dzielność nawet na większych falach. Rekomendowany jest na rzeki o trudności nawet do WW2. Pomimo swoich sporych gabarytów ponton jest jednak szybki i łatwy w prowadzeniu. Jeśli więc zaskoczy was nagłe załamanie pogody, dobra współpraca załogi pozwoli go sprawnie skierować do miejsca biwakowego.

Dane techniczne
Długość 420 cm • Szerokość 145 cm • Waga 29 kg • Ładowność 600 kg • Ilość osób 6 • Ilość komór 3 + 3 • Rozmiary złożonej łódki 67x55x30 cm • Ciśnienie robocze 0,2 Bar • Materiał Nitrilon.

Numer Art. 15044005

Wyposażenie
Pneumatyczne walce środkowe - siedzenia. Olinowanie burt. Uchwyty typu ''footstrap'' w dnie. Koperta bagażowa na dziobie i rufie. Uchwyty manewrowe na dziobie i rufie. Cztery uchwyty transportowe na burtach. Zawory typu Push-Push. Zawór ciśnieniowy CER. Torba transportowa. Reperaturka. Gąbka.


Kolory: pomarańczowy/szary, zielony/szary
Cena: 6199,00
podobne:  »Pontony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…