Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie|na zwałkę

Forte Active Prijon

Seria WW ACTIVE została stworzona jako klasa ekonomiczna dla kajaków górskich z oferty Prijon. Dzięki drobnym różnicom w wyposażeniu, osiągnięto zadowalającą relację na płaszczyźnie jakość-cena.
Dlatego teraz można wybrać górski kajak dobrej jakości w niższej, bardziej przystępnej cenie.
Kajaki serii ACTIVE dedykowane są przede wszystkim dla klubów, szkółek kajakowych i profesjonalnych wypożyczalni, ale z pewnością docenią je również użytkownicy indywidualni o skromniejszym budżecie.

Na koniec bardzo ważne:
Kajak w wersji ACTIVE stracił nie tylko na cenie, ale także na wadze. Ta cecha spodoba się niewątpliwie wszystkim, którzy planują użytkować go głównie na zwałce, w góry jeżdżąc okazjonalnie.

Forte to wygodny riverrunner z olbrzymim potencjałem. Jego ulubione miejsca to rzeki klasy WW III i WW IV, ale możne być też trudniej - jeśli tylko twoje umiejętności na to pozwolą!
Jako następca popularnego modelu Soca - Forte jest stosunkowo niewielkim kajakiem dla niezbyt ciężkich osób, do 85 kilogramów. Oprócz dobrego wyważenia, charakterystyka tego modelu to wyraźne rockery: dziobowy podnosi możliwości i dzielność na dużej fali, a rufowy ''wybacza'' większość błędów na chyżce :-)
Duża wszechstronność, łatwość manewrowania i surfowania na fali - to wszystko naturalnie wyprodukowane z polietylenu HTP o wysokiej gęstości.

Dane techniczne
Długość 248 cm • Szerokość 63 cm • Waga kg • Pojemność ca. 220 l • Kokpit L (86 x 51 cm) • Waga kajakarza 60 - 85 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21104116

Wyposażenie
Regulowane siedzenie z regulowanym oparciem. Pełny, regulowany podnóżek. Regulowane skrzydełka 3D-System. Uchwyty na dziobie i rufie. Korek odpływowy.


Kolory: żółty
Cena: 3699,00 3199,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie|na zwałkę
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…